CR2010F5M60E04Z
MFR.Part #
CR2010F5M60E04Z
JLCPCB Part #
C147068
Description
-55℃~+155℃ 200V 5.6MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS