CR0603F3R60P05Z
MFR.Part #
CR0603F3R60P05Z
JLCPCB Part #
C881104
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.6Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS