CR1210J15R0P05Z
MFR.Part #
CR1210J15R0P05Z
JLCPCB Part #
C149735
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS