CRH1812J0R00E04Z
MFR.Part #
CRH1812J0R00E04Z
JLCPCB Part #
C174812
Package
1812
Description
-55℃~+155℃ 0Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS