CR1812F30R0E04Z
MFR.Part #
CR1812F30R0E04Z
JLCPCB Part #
C174706
Description
-55℃~+155℃ 200V 30Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS