CR0201J330KQ10
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR0201J330KQ10
JLCPCB Part #
C245036
Description
-55℃~+155℃ 25V 330kΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS