QR1206J620RP05Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
QR1206J620RP05Z
JLCPCB Part #
C176254
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 620Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS