CR1206FR240P05R
MFR.Part #
CR1206FR240P05R
JLCPCB Part #
C245442
Description
-55℃~+155℃ 240mΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±600ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS