CR1210JR051P05R
MFR.Part #
CR1210JR051P05R
JLCPCB Part #
C175898
Description
-55℃~+155℃ 500mW 51mΩ Thick Film Resistor ±5% ±800ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS