CR1210JR750P05R
MFR.Part #
CR1210JR750P05R
JLCPCB Part #
C149724
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 750mΩ Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS