CR1206JR600P05R
MFR.Part #
CR1206JR600P05R
JLCPCB Part #
C175852
Description
-55℃~+155℃ 250mW 600mΩ Thick Film Resistor ±5% ±600ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS