CR0603J3K90P05Z
MFR.Part #
CR0603J3K90P05Z
JLCPCB Part #
C881278
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.9kΩ 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS