MA251210FR680FZ
MFR.Part #
MA251210FR680FZ
JLCPCB Part #
C252655
Description
1W 680mΩ Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS