CR1206J2M40P05Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR1206J2M40P05Z
JLCPCB Part #
C245634
Description
-55℃~+155℃ 2.4MΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS