CR1210F200KP05Z
MFR.Part #
CR1210F200KP05Z
JLCPCB Part #
C174552
Description
-55℃~+155℃ 200V 200kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS