CR1206F845KP05
MFR.Part #
CR1206F845KP05
JLCPCB Part #
C429234
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 845kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS