CRH1206FR010P05Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CRH1206FR010P05Z
JLCPCB Part #
C175758
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 10mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±1800ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS