CR1206F1R47P05Z
MFR.Part #
CR1206F1R47P05Z
JLCPCB Part #
C880965
Description
-55℃~+155℃ 1.47Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS