CR2010J91R0E04Z
MFR.Part #
CR2010J91R0E04Z
JLCPCB Part #
C245674
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 91Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS