CR1206F17R8P05Z
MFR.Part #
CR1206F17R8P05Z
JLCPCB Part #
C245465
Description
-55℃~+155℃ 17.8Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS