CR2512J240RE04Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR2512J240RE04Z
JLCPCB Part #
C146870
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 240Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS