CR0603J2R4P05
MFR.Part #
CR0603J2R4P05
JLCPCB Part #
C429287
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.4Ω 50V Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS