CR1206F22R6P05
MFR.Part #
CR1206F22R6P05
JLCPCB Part #
C429018
Description
-55℃~+155℃ 200V 22.6Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS