CR1210J5R1P05
MFR.Part #
CR1210J5R1P05
JLCPCB Part #
C429669
Description
-55℃~+155℃ 200V 5.1Ω 500mW Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS