QR0805J7K50P05Z
MFR.Part #
QR0805J7K50P05Z
JLCPCB Part #
C176212
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 7.5kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS