CR1812J3R90E04S
MFR.Part #
CR1812J3R90E04S
JLCPCB Part #
C174823
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.9Ω 750mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS