CR1812F1K50E04Z
MFR.Part #
CR1812F1K50E04Z
JLCPCB Part #
C174738
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS