CRH2512J68R0E04Z
MFR.Part #
CRH2512J68R0E04Z
JLCPCB Part #
C175435
Description
-55℃~+155℃ 200V 2W 68Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS