CR2010JR240E04R
MFR.Part #
CR2010JR240E04R
JLCPCB Part #
C176009
Description
-55℃~+155℃ 240mΩ 750mW Thick Film Resistor ±5% ±600ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS