CR0805FR068P05Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR0805FR068P05Z
JLCPCB Part #
C149633
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 68mΩ Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS