CR1210J62K0P05Z
MFR.Part #
CR1210J62K0P05Z
JLCPCB Part #
C174652
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 62kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS