CR1812F3K30E04Z
MFR.Part #
CR1812F3K30E04Z
JLCPCB Part #
C174746
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.3kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS