MA251230FR015FZ
MFR.Part #
MA251230FR015FZ
JLCPCB Part #
C252686
Description
15mΩ 3W Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS