CR2010F820RE04Z
MFR.Part #
CR2010F820RE04Z
JLCPCB Part #
C147108
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 820Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS