CR0805F680RP05Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR0805F680RP05Z
JLCPCB Part #
C880974
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 680Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS