TR0603D140RP0525Z
MFR.Part #
TR0603D140RP0525Z
JLCPCB Part #
C149942
Description
-55℃~+155℃ 100mW 140Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS