CR2010J10R0E04S
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR2010J10R0E04S
JLCPCB Part #
C245668
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS