CR0603F5K60P05Z
MFR.Part #
CR0603F5K60P05Z
JLCPCB Part #
C881348
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.6kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS