CR0805J5R10P05Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR0805J5R10P05Z
JLCPCB Part #
C245429
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 5.1Ω Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS