CR2010F14R7E04Z
MFR.Part #
CR2010F14R7E04Z
JLCPCB Part #
C146948
Description
-55℃~+155℃ 14.7Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS