TR0603B1K78P0525Z
MFR.Part #
TR0603B1K78P0525Z
JLCPCB Part #
C149929
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS