CR0603F10R2P05Z
MFR.Part #
CR0603F10R2P05Z
JLCPCB Part #
C175666
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 100mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS