CR2512J5M10E04Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR2512J5M10E04Z
JLCPCB Part #
C175500
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 5.1MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS