CR2010J0R025E04
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR2010J0R025E04
JLCPCB Part #
C429064
Description
-55℃~+155℃ 200V 25mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1800ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS