CR1210F1R10P05S
MFR.Part #
CR1210F1R10P05S
JLCPCB Part #
C165431
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS