CR1210F10R0P05S
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR1210F10R0P05S
JLCPCB Part #
C146899
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS