CR0402F12K7Q10Z
MFR.Part #
CR0402F12K7Q10Z
JLCPCB Part #
C2835764
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 50V 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS