CR2010J3M00E04Z
MFR.Part #
CR2010J3M00E04Z
JLCPCB Part #
C165338
Description
-55℃~+155℃ 200V 3MΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS