CR1206FR040P05Z
MFR.Part #
CR1206FR040P05Z
JLCPCB Part #
C149660
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 40mΩ Thick Film Resistor ±1% ±1800ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS