EC7B-24D12NS
MFR.Part #
EC7B-24D12NS
JLCPCB Part #
C5631883
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1.5kV 12V 18V~36V 2 20W 835mA 90% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS